Pentru ca cele mai bune solutii vin in echipa, in cadrul DentoMed comunicam permanent intre noi si suntem mereu doritori in a ne dezvolta ca indivizi si ca grup. De la colegii nostri noi ne asteptam sa fie pregatiti sa faca performanta in echipa si sa isi doreasca o evolutie constanta si continua.
“Nu suntem niciodata prea batrani pentru a invata si a evolua ca oameni si profesionisti” – Andrei Ion – General Manager

Te regasesti in ceea ce cautam?

Medic Stomatolog

RESPONSABILITATI:

  • Consultatii ale pacientilor pentru analiza statusului oral;
  • Diagnoza si tratamentul cazurilor patologice;
  • Tratarea completa a afectiunilor dento-parodontale;
  • Prezentarea, informarea si promovarea igienei orale;

PROFILUL CANDIDATULUI:

  • Absolvent Facultate Stomatologie cu drept de libera practica;
  • Minim 2 ani experienta in una din specializarile endodontie/ parodontologie/odontologie/ protetica;
  • Excelente abilitati de comunicare si lucru in echipa si o conduita personala ireprosabila;
  • Foarte bune cunostinte de limba engleza.

Asistenta medicala stomatologie

  • Asista medicul stomatolog si pregateste pacientii in realizarea tratamentelor stomatologice;
  • Pregateste si intretine instrumentarul si echipamentele dentare;
  • Prepara materialele dentare;

  • Absolventa a unei scoli de asistente medicale;
  • Minim 2 ani experienta pe o pozitie similara;
  • Indemanare si organizare;
  • Rapiditate in operatiuni si capacitatea de a lucra sub presiune;
  • Excelente abilitati de comunicare si lucru in echipa si o conduita personala ireprosabila.
  • Bune cunostinte de limba engleza.

Hai în echipa noastra!

Daca vrei sa faci parte din echipa noastra si crezi ca zambetul colegilor si al pacientilor ar trebui sa fie in fiecare zi pe primul loc, asteptam de la tine un CV insotit de scrisoare de intentie pe email: dentomed.cabinet@gmail.com. Daca vom regasi in cele doua o gandire comuna, cu siguranta vei fi contactat pentru pasul urmator si vom fi doritori sa te cunoastem.

Iti multumim anticipat pentru interesul acordat DentoMed si te asteptam alaturi de noi!

Cariere